Pracujeme v špeciálnom režime COVID19 s uplatnením maximálnych ochranných opatrení.

Náš produkt je bez toxínov! Sme ohľaduplní k zdraviu a prírode!

ORTHO PUZZLE – prvé a jediné masážne koberčeky s certifikátom „zdravotnícka pomôcka“ na trhu EU!

Je pre nás veľmi dôležité, aby Vám náš produkt prinášal radosť a úžitok!

ORTHO PUZZLE – vyrobený s láskou!

Pomáhame posilňovať imunitný systém!

Prinášame zdravie deťom a šťastie ich rodičom!

Sme jednotka na trhu EU!

Čo je ortho puzzle ?

Ortopedické koberčeky ORTHO PUZZLE sa skladajú z modulov,ktoré sa vzájomne spájajú na princípe „puzzle”.

Masážny koberček (ortopedický) modulový značky ORTHO PUZZLE je určený predovšetkým na akupresúru reflexných zón chodidla, na ošetrenie a prevenciu plochých nôh, posilnenie svalov a vláknitého aparátu nôh a dolných končatín, ako aj striedanie mäkkých a tvrdých povrchov. Táto kombinácia stimuluje všetky potrebné receptory chodidla, prispieva k správnej tvorbe jeho fyziologických oblúkov. Masážne procedúry na týchto povrchoch sú porovnateľné s manuálnymi masážnymi procedúrami, ale sú niekoľkokrát účinnejšie a zaberajú menej času.

S našimi ortopedickými koberčekmi sa nielen ľahko a bez námahy vysporiadate s problémami plochých nôh dieťaťa, ale aj nezabudnuteľným a zábavným spôsobom spríjemníte svoj voľný čas spolu so svojimi detičkami.

Prečo práve ORTHO PUZZLE?

Už vás nebaví neustále zápasiť s plochými nohami a inými problémami vývoja detských nôh?! Štandardné nástroje už vám nepomáhajú alebo vás stoja veľa peňazí? My vieme, čo potrebujete!

Ortopedické koberčeky ORTHO PUZZLE – vynikajúci nástroj na prevenciu a kontrolu plochých nôh.

S našimi ortopedickými koberčekmi sa nielen ľahko a bez námahy vysporiadate s problémami plochých nôh dieťaťa, ale aj nezabudnuteľným a zábavným spôsobom spríjemníte svoj voľný čas spolu so svojimi detičkami.

Aké sú zdravotné benefity ORTHO PUZZLE?

Noha je najvzdialenejšou časťou pohybového aparátu človeka a má kľúčovú úlohu v kinematike chôdze a biomechaniky všeobecne. Plantárna plocha chodidla je silným reflexogénnym miestom. Pri státí a chôdzi sa človek integruje s vonkajším prostredím a informácie ktoré dostáva od proprioreceptorov umiestnených na chodidle sú jemné a diferencované. Podobne rôzne typy povrchov majú lokálny účinok na chodidlo a na celý organizmus.

Ortopedické (masážne) koberčeky sú moduly simulujúce rôzne prírodné povrchy, ktoré sú vzájomne prepojené podľa princípu „puzzle“ pomocou univerzálneho zámku.
Rôzne povrchy a úrovne tuhosti masážnych prvkov zabezpečujú zdravý vývoj klenby nohy. Rozdiely medzi prvkami rohože zvyšujú tlak na nervové zakončenie chodidla a zaisťujú mu akupresúru.
Táto kombinácia stimuluje všetky potrebné receptory chodidla, čo prispieva k správnej tvorbe fyziologických oblúkov, ako aj k správnemu držaniu tela dieťaťa.
Telocvik je kľúčom ku zdraviu! ORTHO PUZZLE ( ortopedické koberčeky ) sú osobným asistentom vášho dieťaťa pri cvičení na masážnych podložkách! S masážnymi koberčekmi ORTHO PUZZLE sa terapeutické cvičenie stáva zábavou!

Ku každému balíku prikladáme letáčik – návod na cvičenie.

Play Video