O nás

Naša  firma je výhradným zákonným zástupcom na EÚ trhu pre zdravotnícku pomôcku (ZP) masážny koberček (ortopedický) modulový značky ORTHO PUZZLE.  Prinášame na  trh EÚ absolútnu novinku pre naše deti  a dospelých v oblasti liečby a prevencie plochých nôh. ZP ORTHO PUZZLE je riadne legalizovaná Štátnym Ústavom kontroly liečiv.  Znamená  to, že zdravotnícka pomôcka  je ekologická, čistýá neobsahuje  v sebe toxíny a vedľajšie škodlivé látky. ZP je bezpečná  pre Vaše zdravie a zdravie Vašich deti. ORTHO PUZZLE prešli  toxikologickými, technickými a klinickými testami a skúškami podľa nariadenia EÚ.  Našim cieľom je: efektívne podporovať preventívnu liečbu plochých nôh u detí a dospelých.  Našou filozofiou je : prinášať zdravie deťom a šťastie ich rodičom!

Milí zákazníci, chceme vás upozorniť, že pod našou značkou ORTHO PUZZLE sa môžu ponúkať iné produkty na iných webových stránkach v iných štátoch EU.

Masážny koberček ORTHO PUZZLE je jediná legalizovaná zdravotnícka pomôcka (ZP) pre trh EU. To znamená, že produkt prešiel všetkými potrebnými lekárskymi, toxikologickými a bezpečnostnými testami.

Produkty iných značiek tieto testy nemajú a preto parazitujú pod našou značkou.